Dzisiaj jest: roku.
  .: ELK-NET :.
Strona Główna  |  Bramka SMS   |  Bramka E-mail  |  Bramka GG  |  CHT  |  Przydatne  | Gry online  |  Programy | Doładuj kom. za free
 
GSM
  • Strona Główna
  • Słownik GSM
  • Podst. pojęcia GSM
  • Wszystko o SMS
  • E-mail z komóry
  • E-mail na komórę
  • Emocje w SMS-ach
  • Gotowe SMS-y
  • Kody serwisowe
  • Kody sieciowe
  • Prefixy operatorów
  • Polscy operatorzy
  • Centrum SMS
  • Serwisy GSM
  • Kradzieże tel.
  • Darmowe pliki GSM
  •  
    BRAMKI
  • Bramka SMS
  • Extra bramka SMS
  • Bramka E-mail
  • Bramka GG
  • Bramka Tlen
  • SMS za garanicę
  •  
    ANKIETA
     
    Rozkład PKP - odjazdy ze stacji Ełk

    Ełk - tablica odjazdów PKP w godz. od 00:00 do 23:59

    Godz. nr.pociąguStacja docelowa (pogróbiona) - Przez
    3:38 51120 Białystok: Ełk Szyba Wschód 3:41 - Lipińskie Małe 3:48 - Prostki 3:53 Grajewo 3:59 - Osowiec 4:24 - Mońki 4:35 - Knyszyn 4:51 - Białystok Starosiel. 5:14 - Białystok 5:19
    Kursuje codziennie
    4:50 51122 Białystok : Ełk Szyba Wschód 4:54 - Lipińskie Małe 5:00 - Prostki 5:05 Grajewo 5:11 - Osowiec 5:33 - Mońki 5:45 - Knyszyn 5:59 - Białystok Starosiel. 6:31 - Białystok 6:36
    Kursuje Sprawdź dni kursowania w informacjach o pociągu
    5:09 80131 Olsztyn Główny: Woszczele 5:18 - Stare Juchy 5:28 - Wydminy 5:39 Korsze 7:00 - Czerwonka 7:47 - Wipsowo 7:53 - Barczewo 8:01 - Lęgajny 8:07 - Olsztyn Główny 8:16
    Kursuje codziennie
    5:47 51124 Białystok: Ełk Szyba Wschód 5:51 - Lipińskie Małe 5:57 - Prostki 6:02 Grajewo 6:08 - Osowiec 6:31 - Mońki 6:43 - Knyszyn 6:57 - Białystok Starosiel. 7:20 - Białystok 7:26
    Kursuje codziennie
    7:16 P* 81204 Białystok: Grajewo 7:33 Osowiec 7:55 - Mońki 8:06 - Knyszyn 8:19 - Białystok Starosiel. 8:36 - Białystok 8:42
    Kursuje codziennie, oprócz 25. Gru, 1. Sty
    7:37 15840 Olsztyn Główny: Ełk Zachód 7:41 - Bartosze 7:48 - Rogale 7:59 Mrągowo 9:56 - Sorkwity 10:18 - Biskupiec Reszelski 10:37 - Czerwonka 10:49 - Wipsowo 10:56 - Olsztyn Główny 11:22
    Kursuje codziennie
    8:23 56121 Wrocław Główny: Woszczele 8:33 - Stare Juchy 8:44 - Wydminy 8:56 Olsztyn Główny 11:54 - Toruń Główny 14:37 - Inowrocław 15:19 - Poznań Gł. 16:55 - Leszno 17:58 - Wrocław Główny 19:25
    Kursuje codziennie, oprócz 19. Cze do 31. Sie
    12:16 51830 Białystok: Ełk Szyba Wschód 12:20 - Lipińskie Małe 12:26 - Prostki 12:32 Grajewo 12:37 - Osowiec 12:59 - Mońki 13:10 - Knyszyn 13:25 - Białystok Starosiel. 13:48 - Białystok 13:53
    Kursuje codziennie
    13:49 P* 15115 Gdynia Główna Osobowa: Giżycko 14:34 Gdańsk Główny 19:30 - Gdańsk Wrzeszcz 19:39 - Gdańsk Oliwa 19:44 - Sopot 19:49 - Gdynia Główna Osob. 20:01
    Kursuje codziennie
    13:56 P* 51114 Białystok: Grajewo 14:12 - Mońki 14:40 - Knyszyn 14:52 - Białystok Starosiel. 15:09 - Białystok 15:15
    Kursuje codziennie
    14:20 51126 Białystok: Ełk Szyba Wschód 14:23 - Lipińskie Małe 14:29 - Prostki 14:34 Grajewo 14:40 - Osowiec 15:02 - Mońki 15:14 - Knyszyn 15:29 - Białystok Starosiel. 15:52 - Białystok 15:57
    Kursuje codziennie
    14:53 80133 Korsze: Woszczele 15:03 - Stare Juchy 15:15 - Wydminy 15:27 Giżycko 15:53 - Niegocin 15:58 - Kętrzyn 16:30 - Nowy Młyn 16:35 - Linkowo 16:42 - Korsze 16:57
    Kursuje codziennie
    16:15 51128 Białystok: Ełk Szyba Wschód 16:20 - Lipińskie Małe 16:26 - Prostki 16:31 Grajewo 16:36 - Osowiec 16:59 - Mońki 17:10 - Knyszyn 17:25 - Białystok Starosiel. 17:48 - Białystok 17:53
    Kursuje codziennie
    16:18 80135 Olsztyn Główny: Woszczele 16:27 - Stare Juchy 16:37 - Wydminy 16:48 Korsze 18:09 - Czerwonka 19:01 - Wipsowo 19:07 - Barczewo 19:15 - Lęgajny 19:21 - Olsztyn Główny 19:31
    Kursuje codziennie
    16:27 15842 Olsztyn Główny: Ełk Zachód 16:31 - Bartosze 16:38 - Rogale 16:49 Mrągowo 18:48 - Sorkwity 19:02 - Biskupiec Reszelski 19:21 - Czerwonka 19:35 - Wipsowo 19:42 - Olsztyn Główny 20:08
    Kursuje codziennie
    18:10 51822 Białystok: Ełk Szyba Wschód 18:14 - Lipińskie Małe 18:20 - Prostki 18:25 Grajewo 18:31 - Osowiec 18:55 - Mońki 19:06 - Knyszyn 19:20 - Białystok Starosiel. 19:43 - Białystok 19:49
    Kursuje codziennie
    18:23 15831 Olsztyn Główny: Woszczele 18:32 - Stare Juchy 18:42 - Wydminy 18:52 Korsze 20:09 - Czerwonka 20:54 - Wipsowo 21:00 - Barczewo 21:08 - Lęgajny 21:13 - Olsztyn Główny 21:22
    Kursuje codziennie
    20:07 51842 Białystok: Ełk Szyba Wschód 20:10 - Lipińskie Małe 20:16 - Prostki 20:22 Grajewo 20:27 - Osowiec 20:48 - Mońki 21:07 - Knyszyn 21:23 - Białystok Starosiel. 21:53 - Białystok 21:58
    Kursuje codziennie
    20:10 P* 54507 Racibórz: Stare Juchy 20:31 Warszawa Wschodnia 2:52 - Warszawa Centralna 3:02 - Warszawa Zachodnia 3:14 - Katowice 7:33 - Racibórz 9:51
    Kursuje 1. do 4. Maj, 19. Cze do 31. Sie, 31. Paź do 2. Lis
    21:44 P* 18205 Szczecin Główny: Stare Juchy 22:05 Gdańsk Główny 3:40 - Gdańsk Wrzeszcz 3:52 - Gdańsk Oliwa 3:57 - Sopot 4:02 - Szczecin Główny 9:48
    Kursuje codziennie, oprócz 24., 31. Gru

    * - Pociąg pospieszny.



     
    Moje miasto EŁK
  • Kilka słów historii
  • Rozkład jazdy PKP
  • Rozkład jazdy PKS
  • Rozkład jazdy MZK
  • Galeria fotek Ełku
  • Pokaz slajdów
  • Mapa Ełku
  •  
    Dodatki
  • Wejdź na CHT ()
  • Linki polecane
  • Doładuj tel. za free
  • Gry online
  • Przydatne motywy
  • Download
  • Loga, dzwonki,
          doładowanie tel.

  •  
    Kontakt
    Kontakt ze mną:


     
    Copyright © 2003/2004, by ELK-net